Kadınların Hoşlanmalarına Dair 5 İşaret

Birinden hoşlanmak, sevmek, hayattaki en güzel duygulardan biri olabilir. Ama sevmekten daha önemli ve güzel bir duygu var ise oda sevilmektir. Beğendiğimiz, hoşlandığımız bir kadından duygularımıza karşılık olduğunu bilmeden, gidip konuşmak pek mümkün olmuyor. Yakın çevremizden biri ise araya birini koyarak, türk tabiri ile çöpümüzü çattırarak da bu işi halledebiliyoruz. Ortak bir tanıdık olduğunda ise bizimle ilgili sorular sorabiliyoruz. Ama ya bunların hiç birine sahip değilsek, nasıl öğreneceğiz o zaman karşımızdakinin bizden hoşlanığ hoşlanmadığını. Merak etmeyin bunun içinde bir yol mevcut. Ağzımıdan çıkan kelimelerin anlamı olduğu gibi hareketlerimizin ve beden dilimizin de anlamı var. Tabi bunları iyi anlayıp, analiz etmemiz gerekir. Kadın duygusal bir varlıktır. Ve duyguları harekete geçtiğinde, konuşmasa bile bedensel dili harekete geçer. Bu bir bakış olabilir, bir el yada ayak hareketi olabilir. İşte bu yazımızda size kadınların sizden hoşlandıklarına dair 5 işareti paylaşacağız. Unutulmamalıdır ki bu işaretleri iyi yorumlamadan harekete geçmemek gerekir. Ve aynı zamanda bilinen hiçbir işareti göstermeyen bir kadın da sizden hoşlanıyor olabilir. O zaman ilk maddemizle başlayabiliriz.

5- Yoğun göz teması

Neredeyse birçoğumuz bu maddeki işareti biliyoruzdur. Bir kadının gözlerine balktığınız da hissetiğiniz o duygu, havada uçuşan kıvılcımları görebilirsiniz. Keskin ve müzipçe bakışlarını, gözlerinizden alamıyor, derinlerinize bakıyor ise bu bir işaret sayılabilir. Tabi bu cesur kadınlar için geçerlidir. Bir de utangaç kadınlar vardır. Onlar mahsumdur dayanamazlar gözlerinizin içine bakıp kalmayı. En fazla 1 saniye bakarlar ve gözlerini kaçırırlar. İşte bizim burayı iyi analiz etmemiz gerekiyor. Çünkü gözlerini kaçıran kadınlar, hoşlanma ve rahatsız olma arasında ki ince çizgidedir. Burada dikkat etmemiz gereken yer, sizden hoşlanan kadın, gözlerinizi ondan her çevirdiğinizde tekrar size bakar, ve tekrar ona baktığınızda bakışlarını kaçırandır. Bu 3-4 sefer tekrarlandığında, sizden hoşlanan kadın heyecanlanacaktır, tebessüm edecek ve heyecanını size gösterecektir. Rahatsız olan kadın muhtemelen ya hareketleriyle yada size çıkışarak zaten belli edecektir.

4- Konuşmak için her zaman vakti varsa

Konuşmak, bizim her konuda anlaşabileceğimiz, kendimizi ifade edeceğimiz yoldur. Tabi beğendiğimiz, hoşlandığımız kadından işaret aramada rolü büyüktür. Tabi direk gidip konuşabilirsiniz. Ama biz karımızdakinden emin olmadan konuşmak istemiyoruz. Aradığınız her zaman sizinle sohbet etmeye vakti varsa. Online olarak sizinle sürekli yazışıyor ve siz çıkmadan, çıkmıyorsa. Sizinle konuşmayı sevdiğini belli ediyor ise bu başka bir işarettir.

3- Sizinle ilgili herşeyi merak ediyorsa

Sizinle gerçekten ilgilenen bir kadın, hayatınız, hayalleriniz, en karanlık sırlarınız ve tutkunlarınız hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyecektir. Meraklı olacak ve çok fazla sorusu olacak. Eğer beğendiğiniz kadın, sizinle ilgili her konuda meraklıysa, artık bunun nedenini biliyorsunuz.

2- Saçlarıyla oynuyosa

Bir kadın sizinle ilgileniyorsa, saçlarını büke büke oynayacaktır. Kadınlar bunu bilmeden, farkında olmadan yaparlar ve bu sadece sizden hoşlandığını söylemenin bir yoludur. Saç, bir kadın için en önemli yerlerinden biridir ve eğer kadın saçıyla oynuyorsa, bunu bir işaret olarak düşünün. Bazı kadınlar utangaçlıklarını ve duygularını gizlemek için yaparlar; bu onlar için dikkat dağıtmanın bir yoludur. Saçla oynama önemli bir işarettir.

1- Dokunma, temas etme

İki kişi birbirini sevdiğinde, dokunuş farklı hisseder. Anında tüm vücudunuza bir akım gönderir. Kıvılcımlar uçar ve dokunuş rahatlatıcı ve iyi hissettirir. Dokunma özel bir eylemdir. Bir kadın sizinle konuşurken omuzlarınıza dokunuyorsa. Yada sürekli bir temas var ise bu da bir işaret sayılır. Sarılmanız bir kaç saniyeden fazla sürüyorsa bu bile bir işarettir. Tüm bu işaretleri bildiğinize göre, bir kadının sizden hoşlandığını yorumlamak size kalmış. Unutmanızı istemediğim bir şey var, kadın duygusal değildir, duygunun kendisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir