Künye

İMTİYAZ SAHİBİ – Grantee

Gökhan Kaya
info@iyilerim.com

ADRES / Adress

23 nisan mah , 68 nolu sok NO:05 şahinbey / Gaziantep

GENEL YAYIN YÖNETMENİ – Editor in Chief

Muhammet Kaya
muhammet@iyilerim.com

HABER EDİTÖRLERİ – News Editors

Yusuf Gün  – yusuf@iyilerim.com
Ece Çakır – ece@iyilerim.com
Yunus Çetin – yunus@iyilerim.com
Mustafa Çelik – mustafa@btnet.com.tr

GECE EDİTÖRÜ – Night Editor (Çalışma Saatleri / Working Hours 23:00-08:00)
Halil Korkmaz – halil@iyilerim.com

HUKUK DANIŞMANI – Jurisconsult
Av. Onur Kent

REKLAM MÜDÜRÜ – Advertising Manager
Mehmet Akkoyun  – mehmet@iyilerim.com

YAZILIM / Software
Neva WordPress Haber Teması

YER SAĞLAYICI / Location Provider
Godaddy HİZMETLERİ LTD. ŞTİ
Telefon: 0 850 390 75 46


BASIN BÜLTENLERİ – Press Release
Sitemizde yayınlanması istediğiniz basın bildirileri veya haberleri info@iyilerim.com E-mail adresine gönderebilirsiniz. Gönderilen haber ve basın bildirileri Genel yayın yönetmeni ve editörlerimiz tarafından incelendikten sonra haber değeri taşıyanlar sitemizde yayına alınacaktır. iyilerim.com sitesinde yayınlanan köşe yazıları ve yapılan yorumların her türlü yasal sorumluluğu yazarlara ait olup iyilerim.com yazılarının sorumluluğunu kabul etmez.

Yayın İlkelerimiz ve Gizlilik Politikamız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir